влевовправо

Гачок на сітку подвійний довжина 100 мм ф 3 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КS 02
9 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
- +380 (96) 967-43-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гачки на сітку використовується для різного виду товару, в тому числі і для важкого в різних профілях торгівлі. Це оптимальний варіант ефективно і функціонально оформити вашу вітрину з рекламованим товаром якщо Ваші вимоги до розміщення товару мінімальні.
Презентабельний зовнішній вигляд даного гачка зробить привабливим для покупців цілу магазинну серію товару, і представити якомога красиво і якісно, створити зручну для огляду клієнту вітрину, він зможе наочно оцінити і розглянути поданий йому товар. Гачки на сітку сприяють розміщувати широкий асортимент товару (дрібного пакувального, аксесуарів, ....)
Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на реклам
Габаритні розміри | |
---|---|
Довжина | 100 мм |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал | високоякісна сталь |
Покриття | біла порошкова покраска |
Ширина дужки | 40 мм |
Висота зубців зубчастого верхніх крючков | 30 мм |
Вигляд дужки | Овальна |
Діаметр дроту | 3 мм |
Висота наполегливої нижнього | 120 мм |
Глибина дужки кріплення | 30 мм |
Висота кріплення гачка | 120 мм |
Виробник | Україна |
Основні | |
Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
- Ціна: 9 ₴