
Стійка вертушка підлогова на три сітки
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 572 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні характеристики виробу: | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка обертова |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Вага кг | 8 |
| Дисплей сітка | 1200х350 комірка 50х50 |
| Кількість дисплеїв шт | 3 |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри: | |
| Ширина | 450 |
| Висота мм | 1800 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Комплектуючі до вертушки | гачки, кишені, підвіси, шапочные ключки |
| Осередок | 50х50 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Виробник | Україна |
| Робоча грань | Висота 120 см, ширина 35 см |
- Ціна: 2 572 ₴

