
Стійка-вішало регульована за висотою для одягу 1.25 (м)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 661-62-97
Стійки-вішала є головним елементом у торговому обладнанні, широко поширеним, важко уявити будь-який магазин одягу без незамінних стійок. Незалежно від дизайнерської спрямованості вашого магазину, торгові вішали чудово гармоніюють із загальним інтер'єром і практичні у використанні.
Різні конструктивні особливості стійок дадуть змогу ефективно та функціонально оформити вітрину і уявити практично всі різновиди одягу на плічках, і продемонструвати як можна красиво та якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, що неабияк полегшує можливості ознайомлення покупців із продукцією, він зможе наочно оцінити представлений йому товар, що рекламується, розглянути індивідуальність і привабливість виробу, і визначитьться у своєму виборі.
Доведено, якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду — що дасть змогу максимально сконцентрувати увагу клієнта, і водночас збільшити Ваші продажі та доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
Переваги такої стійки — це компактність, легко пересувається, зручна та практична у використанні, проста конструкція складається із шести металевих труб, легко монтується за допомогою сталевих болтів.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Винос ніг | 500 хрестовини |
| Мінімальна висота | 1000 мм |
| Труба з квадрата | 20х20 мм |
| Перекладина | регулюються по висоті |
| Стійка має | регульовані ніжки по поверхні приміщення |
| Виробник | Україна |
| Максимальна висота | 1530 мм |
- Ціна: 2 000 ₴


