влевовправо

Манекен дитячої голови
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: МGd 05
288 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манекен дитячої голови дозволить ефективно оформить Вашу вітрину з рекламованим товаром, красиво і якісно продемонструвати стильні дитячі головні убори в торгових залах і бутіках.
Манекен повторює форму дитячої голови - дає об'ємне уявлення про рекламований товар. Покупці зможуть наочно оцінити красу і привабливість, подивитися як виріб буде виглядати на фігурі голови.
Представивши товар обличчям до покупця створивши комфортну вітрину для огляду - що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламуХАРАКТЕРИСТИКА
| Виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Міцний пластик |
| Висота | 250 мм |
| Фронтальна ширина | 150 мм |
| Бічна ширина | 170 мм |
| Обсяг голови манекена | 510 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячі/підліткові |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 288 ₴





