влевовправо

Манекен погруддя з головою жіночий для шапки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: МGВ 50
805 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манекен жіночої голови дозволить ефективно оформить Вашу вітрину з рекламованим товаром, красиво і якісно продемонструвати стильні жіночі головні убори, перуки, шарфики, комплекти, прикраси, біжутерію в торгових залах і бутіках.
Манекен повторює форму жіночої голови - дає об'ємне уявлення про рекламований товар. Покупці зможуть наочно оцінити красу і привабливість, подивитися як виріб буде виглядати на фігурі голови.
Представивши товар обличчям до покупця створивши комфортну вітрину для огляду - що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламуХАРАКТЕРИСТИКА
Голова пластикова безлика на підставки| Виробник | Польша |
| Колір | Білий |
| Матеріал голови | Пластик |
| Матеріал бюста и підставки | Високоякісний пластик |
| Висота | 340 мм |
| Ширина в плечах | 220 мм |
| Бічна ширина | 190 мм |
| Обсяг голови манекена | 510 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Жіночі |
| Матеріал | Пластик |
| Вид поверхні | Матовий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 805 ₴





