Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для демонстрації взуття на різних полицях зі скла і дерево плити в торгових залах.
Підставка акрилова під взуття дозволить красиво і презентабельно представити товар покупцеві, і дати об'ємне уявлення про рекламований ваш товар, максимально сконцентрувати увагу клієнта на індивідуальності і унікальності товару. Якщо правильно оформити вітрину з товаром, уявити товар красиво покупцеві Ви зможете збільшити ваші продажі і відповідно дохід.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Акрил |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | білий прозорий |
| Довжина виступу перед | 170 мм |
| Товщина акрилу | 2.5 мм |
| Висота бортика | 30 мм |
- Ціна: 26,10 ₴


