
Стійка для одежды 130х140 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SG 09
800 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для одягу
Висота 130 см
Ширина 140 см
Винос ног 40 см
Максимальне навантаження – 20 кг.
Товщина трубки 0,7 мм, діаметр 2,5 см.
Усі з'єднання металеві.
Комплект :
Труба 1,4 м -1 шт
Труба 1,2 м -1 шт
Труба 1,3 м -2 шт
Труба 40 см - 2 шт
R 42 эконом -4 шт
R 102 - 2 шт
Шар декоративн-2 шт
Заглушка наружная
черная - 4 шт
Приймаємо замовлення на індивідуальні розміри стійок
Стійку можна зробити на колесах
Стійку можна використовувати як для дому, так і для торгових магазинів одягу. Стійка стійка практична у використанні, презентабельний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 1400 мм |
- Ціна: 800 ₴

