
Стійка-вішалки не регульована по висоті для одягу 1 м
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 104 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 661-62-97
Стійки-вішала є головним елементом в торговому обладнанні, широко поширеним, важко уявити будь-магазин одягу без незамінних стійок. Незалежно від дизайнерської спрямованості вашого магазину, торгові вішала чудово гармоніюють із загальним інтер'єром і практичні зручні у використанні.
Різні конструктивні особливості стійок дозволять ефективно і функціонально оформити вітрину і уявити практично всі види одягу на плічках, і продемонструвати як можна красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, що значно полегшує можливості ознайомлення покупців з продукцією, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість виробу, і визначиться у своєму виборі.
Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду - що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
Переваги такої стійки це компактність, легко пересувається, зручна і практична в використанні, проста конструкція складається з шести металевих труб, легко монтується за допомогою сталевих болтів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Винос ніг | 500 хрестовини |
| Труба з квадрата | 20х20 мм |
| Перекладина | не регулюються по висоті |
| Стійка має | регульовані ніжки по поверхні приміщення |
| Виробник | Україна |
- Ціна: 1 104 ₴

