
Стійка вертушка шапочная розбірна 42 позиції
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 012 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 661-62-97
Стійка вертушка - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки з п'яти ніг. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан обертаючий по своїй осі, має 42 місця під головні убори, з регульованою висотою. Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різних видів головних уборів жіночі, чоловічі, дитячі і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм вибором.
Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Винос ніг | 160 хрестовини |
| Труба | висотою 1150 мм, діаметром 25 мм |
| Мінімальна висота | 1300 мм |
| Кількість місць під шапку | 42 позицій |
| Діаметр поволоки | 3 мм |
| Кишеня під шапку | висотою 180 мм, шириною 150 мм |
| Робоча поверхня | висотою 1100 мм, діаметром 340 мм |
| Виробник | Україна |
| Максимальна висота | 1700 мм |
- Ціна: 2 012 ₴



