влевовправо

Стійка вертушка шапкова розбірна 90 позиції
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 162 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка вертушка - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки з п'яти ніг. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан обертає по своїй осі, який володіє 90 місць під головні убори, з регульованою висотою. Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різних видів головних уборів жіночі, чоловічі, дитячі і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм вибором. Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різних видів головних уборів жіночі, чоловічі, дитячі і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм вибором. Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Винос ніг | 160 хрестовини |
| Труба | висотою 1150 мм, діаметром 25 мм |
| Мінімальна висота | 1700 мм |
| Кількість місць під шапку | 90 позицій |
| Діаметр поволоки | 3 мм |
| Кишеня під шапку | висотою 180 мм, шириною 150 мм |
| Робоча поверхня | висотою 1500 мм, діаметром 340 мм |
| Виробник | Україна |
| Максимальна висота | 1900 мм |
- Ціна: 2 162 ₴



