
Стійка вертушка для друкованої продукції
- В наявності
- Оптом і в роздріб
1 815 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 661-62-97
Стійка вертушка - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки з чотирьох ніг. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан обертається навколо своєї осі, що володіють кишенями під друковану продукцію. Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різного виду друкованої продукції: журнали, газети, констовари, листівки і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм вибором.
Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 1550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Винос ніг | 350 хрестовини |
| Кількість кишень | 21 шт |
| Кишеня | висотою 260 мм, шириною 320 мм, глибиною 40 мм |
| Діаметр дроту | 3 мм |
| Діаметр барабана | 500 мм |
| Виробник | Україна |
- Ціна: 1 815 ₴


