
Стійка вертушка настільна для открыткок
- В наявності
- Оптом і в роздріб
983 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка вертушка з притискними - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан які мали кишенями під друковану продукцію. Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різного виду друкованої продукції: буклети, канцтовари, листівки і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби , і визначиться зі своїм вибором.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різного виду друкованої продукції: буклети, канцтовари, листівки і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби , і визначиться зі своїм вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Дротяна підставка | діаметром 260 мм, дріт діаметром 4 мм |
| Кількість кишень | 30 шт |
| Кишеня | висотою 90 мм, шириною 90 мм |
| Діаметр дроту | 3 мм |
| Барабан шестигранний | 220х220 мм |
| Виробник | Україна |
| Робоча грань | 750 мм |
- Ціна: 983 ₴

