влевовправо

Стійка вертушка з притискними кишенями
- В наявності
- Оптом і в роздріб
983 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка вертушка з притискними - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки з чотирьох ніг. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан які мали кишенями під друковану продукцію. Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різного виду друкованої продукції: буклети, канцтовари, листівки і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби , і визначиться зі своїм вибором.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 975 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Винос ніг | 115 хрестовини |
| Труба | заввишки 950 мм, діаметром 20 мм |
| Кількість кишень | 30 шт |
| Кишеня | висотою 140 мм, шириною 120 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Барабан шестигранний | 340х340 мм |
| Виробник | Україна |
| Робоча грань | 900 мм |
- Ціна: 983 ₴


