
Стійка вертушка настільна четырехграная
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
802 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 661-62-97
Стійка вертушка універсальна - це проста і міцна конструкція, стійка за рахунок підставки з чотирьох ніг. Виготовлена з високоякісної сталі, має барабан обертовий навколо своєї осі, що дозволяє розташовувати на ньому різні комплектуючі на сітку: гачки підвіси ... . Легко пересувається і встановлюється в потрібному Вам місці в торговельному залі.
Стійка вертушка дозволить ефективно і функціонально оформити вітрину з широким асортиментом різного виду товару: листівки, жіночі колготи, аксесуари і продемонструвати як можна красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість виробу, і визначиться у своєму виборі.
Доведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Винос ніг | 230 хрестовини |
| Труба | висотою 700 мм, діаметром 20 мм |
| Комплектуючі до вертушки | гачки, кишені, підвіси, шапочные ключки |
| Вертушка | з квадрата 200х200 мм |
| Осередок | 50х50 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Виробник | Україна |
| Робоча грань | висотою 650 мм, шириною 200 мм |
- Ціна: 802 ₴


