влевовправо
Топ продаж

Стійка-вішалки "Краб" для одягу
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 347 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійки-вішала є головним елементом в торговому обладнанні, широко поширеним, важко уявити будь-магазин одягу без незамінних стійок. Незалежно від дизайнерської спрямованості вашого магазину, торгові вішала чудово гармоніюють із загальним інтер'єром і практичні зручні у використанні.
Різні конструктивні особливості стійок дозволять ефективно і функціонально оформити вітрину і уявити практично всі види одягу на плічках, і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, що значно полегшує можливості ознайомлення покупців з продукцією, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм виборомДоведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Відстань між штирькамі | 60 мм |
| Кількість штирів | 32 шт |
| Винос хрестовини | 650 мм |
| Мінімальна висота | 1250 мм |
| Кронштейн діаметром | 20 мм |
| Діаметр краба | 940 мм |
| Довжина кронштейна | 500 мм |
| Кронштейн регулюється по висоті | 400 мм |
| Обойма діаметром | 45 мм по краях 25 мм |
| Виробник | Україна |
| Діаметр труби | 40 мм |
| Кут нахилу кронштейна | 45 градусів |
| Максимальна висота | 1600 мм |
- Ціна: 2 347 ₴





