влевовправо
Топ продаж

Стійка-вішалки регульована по висоті для одягу 1.5 (м)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 572-75-95
Viber
- +380 (50) 661-62-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійки-вішала є головним елементом в торговому обладнанні, широко поширеним, важко уявити будь-магазин одягу без незамінних стійок. Незалежно від дизайнерської спрямованості вашого магазину, торгові вішала чудово гармоніюють із загальним інтер'єром і практичні зручні у використанні.
Різні конструктивні особливості стійок дозволять ефективно і функціонально оформити вітрину і уявити практично всі види одягу на плічках, і продемонструвати якомога красиво і якісно, створити комфортну вітрину огляду для покупців, що значно полегшує можливості ознайомлення покупців з продукцією, він зможе наочно оцінити представлений йому рекламований товар, розглянути індивідуальність і привабливість вироби, і визначиться зі своїм виборомДоведено якщо уявити товар обличчям до покупця створити комфортну вітрину для огляду -що дозволить максимально сконцентрувати увагу клієнта, і при цьому збільшити Ваші продажі і доходи в кілька разів, без додаткових грошових витрат на рекламу.
Переваги такої стійки це компактність, легко пересувається, зручна і практична в використанні, проста конструкція складається з шести металевих труб, легко монтується за допомогою сталевих болтів
| Основні | |
|---|---|
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Винос ніг | 500 хрестовини |
| Мінімальна висота | 1330 мм |
| Перекладина | регулюються по висоті |
| Бічні підсилювачі ніг з квадрата | 20х20 мм |
| Стійка має | регульовані ніжки по поверхні приміщення |
| Труба регульована висоту з квадрата | 24х24 мм |
| Внутрішні пластини довжиною підсилювачі | 200 мм |
| Труба каркаса із квадрата | 30х30 мм |
| Виробник | Україна |
| Максимальна висота | 1940 мм |
- Ціна: 2 079 ₴


